ÖRS MEDYA sizlere web tasarım alanında yeni projeler sunarak rakipleriniz arasında ön plana çıkmanızı sağlar.İhtiyacınız olan sadece internet sitesi artık müşterilerinize ulaşmanız çok daha rahat. ÖRS MEDYA ; web tasarım, web yazılım ,mobil uygulama ve arama motoru optimizasyonu(SEO) konusunda çalışmalar yapmaktadır. Web sitesi sahipleri, hemde ziyaretçiler için faydalı siteler oluşturarak arama motorları ile dost, kullanıcıların rahatça ulaşabilecekleri web siteleri oluşturuyoruz. Sizde bizi seçerek başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz

ÖRS MEDYA sizlere Türkiye’de ve dünyada her geçen gün artan internet kullanıcı sayısı itibariyle, herkesin bir İnternet sitesi olmasının gerektiği gerçeğini tüm insanlara aktarmaktır. Bu doğrultuda ekonomik çözümler üreterek çalışmalarınızı ve reklamınızı en çok kullanılan medya araçlarından biri olan internette müşterilerinize veya ziyaretçilerinize duyurmaktır.Bursa’da web tasarım alanında hizmet vermekte olan ÖRS MEDYA sizlere en iyi hizmeti sorunsuz bir şekilde vermek için çabalamaktadır.

Neden ÖRS MEDYA Yazılım?

Alacağınız web tasarım hizmeti dört ana unsur üzerine kurulu. Bunlardan birincisi yazılım yapılandırması. Responsive ve Bootstrap denilen yapılandırmalar ile bilgisayar üzerinden siteniz revize edildiği gibi aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi platformlarla uyumlu bir hale getiriliyor. Özgün tasarımları ile daha önce görülmemişi ortaya koymaya gayret eden çalışanlarımız kurumsal bütünlüğünüzü ve saygınlığınızı bozmadan web sitenizi modernize edecekler. Google ve Yandex gibi ülkemizin en çok tercih edilen arama motorlarında popüler olmanızı sağlayacak %100 SEO optimazasyonu da alacağınız hizmet kapsamında. Alacağınız tüm bu hizmetler tasarım adı altında sizlere makul fiyatlar ve üstün kalite ile verilecektir.

Hizmetlerimiz

 

Web Tasarım


●Web Yazılım


●Mobil Uygulama


●SEO


●Adwords

●Veritabanı Sistemleri